(0352) 25 1836
(0352) 25 9986
(067) 334 2586
(067) 380 5946
дизайн
mebelman_design_1
mebelman_design_2
Каталог продукції
 
 

 
Вакуумний прес МВП-24
 
Статті
Кухонні меблі
Меблі для передпокою
Шафи купе в інтер'єрі
Меблеві фасади
Фарбування фасадів
Виробництво ДСП
Плити ДСП
Скло для меблів
Фасад - обличчя меблів
Виробництво фасадів MDF
Фрезерування торця плити
Оформлення передпокою
Спальня для здорового сну
Кухонні гарнітури
Простір в малогабаритній
квартирі

 
 
Кухні

Кухня – одне з найпопулярніших місць в будинку, тому дуже важливо створити такий інтер'єр, який завжди буде радувати Вас. Красивий фасад і зручна внутрішня комплектація – це невід'ємні складові сучасної кухні. При виборі меблів для кухні все повинно бути обдумано до дрібниць, щоб нічого не дратувало під час приготування їжі.

У сучасних квартирах кухонні кімнати не відповідають нашим бажанням, тому часто модель кухні, що сподобалась, не збігається з розмірами нашого приміщення - ми запропонуємо Вам кухні посекційно. Красиві і комфортні елементи кухні, наші фахівці підберуть для Вас, залежно від Ваших побажань і розмірів приміщення.

Наша основна мета полягає в тому, щоб надати покупцеві продукцію з гарантованою якістю. Вивчаючи вимоги споживачів на ринку корпусних меблів, ми постійно збільшуємо асортимент продукції. Завдяки цьому наша компанія почала виробництво кухонних гарнітурів з фасадами з натурального дерева та МДФ, що значно розширило асортиментний ряд представленої продукції.

Термін виготовлення кухні мінімізований за рахунок власного виробництва фасадів МДФ, а також за рахунок підтримки складської програми фасадів з натурального дерева, ДСП, фурнітури та інших комплектуючих.

Кухня з фадами з натурального дерева немов наповнена спокоєм і затишком. Модулі кухні виконані в нестаріючому, класичному стилі, що незмінно користується особливою популярністю. Фасади виготовлені з масиву натурального дерева. Колірна гамма, гармонійно підібрані ручки і вітражне скло підкреслюють добротність і солідність таких меблів. Ця кухня сама створить стиль у вашому домі.

Своїм затишним виглядом і теплом зігріє Вас кухня з фасадами  МДФ з арочним фрезеруванням, що ідеально імітують малюнок натурального дерева, практичний і недорогий набір кухонних меблів.

Кухні з фасадами МДФ в стилі техно - легкий вибір на користь стильного інтер'єру. Віддаючи перевагу комфорту і стильному дизайну, Ви зупиняєте свій погляд на кухні, виконаній в стилі техно.

Економічний варіант кухонних меблів не лише створить затишок і гарний настрій на Вашій кухні, але і дозволить зберегти кошти за рахунок демократичної ціни. Досягається це завдяки використанню фасадів з ламінованої ДСП.

Всі кухні виготовляється і реалізується по секційно. Модульна система кухні дозволяє підібрати її під Ваш індивідуальний розмір.
 Все досить просто і зручно! Всю інформацію Ви можете отримати в наших дизайнерів.

кухонні меблі кухонні меблі кухонні меблі кухонні меблі кухонні меблі
кухонні меблі кухонні меблі кухонні меблі кухня мдф кухня мдф
кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева
кухня з натурального дерева кухня мдф кухня мдф кухня мдф кухня мдф
кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева
кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева кухня з натурального дерева кухня мдф кухня мдф
кухня мдф кухня мдф кухня мдф кухня з натурального дерева
кухня з натурального дерева кухня мдф кухня мдф кухня мдф кухня мдф
кухня мдф кухня мдф кухня мдф кухня мдф кухня мдф
кухня мдф кухня з натурального дерева кухня мдф кухня з натурального дерева кухня мдф
кухня мдф, стіл кухонний дерево кухня мдф кухня мдф кухня мдф кухня мдф
кухня мдф кухня мдф   кухня мдф  
кухня кухня кухня   кухня
кухня кухня   кухня  
кухня кухня кухня кухня кухня
кухня кухня кухня кухня кухня
кухня кухня кухня кухня кухня
кухня кухня кухня кухня кухня
кухня кухня кухня кухня кухня
кухня   кухня    
кухня        
Мебельман™
SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика