(0352) 25 1836
(0352) 25 9986
(067) 334 2586
(067) 380 5946
дизайн
mebelman_design_1
mebelman_design_2
Каталог продукції
 
 

 
Вакуумний прес МВП-24
 
Статті
Кухонні меблі
Меблі для передпокою
Шафи купе в інтер'єрі
Меблеві фасади
Фарбування фасадів
Виробництво ДСП
Плити ДСП
Скло для меблів
Фасад - обличчя меблів
Виробництво фасадів MDF
Фрезерування торця плити
Оформлення передпокою
Спальня для здорового сну
Кухонні гарнітури
Простір в малогабаритній
квартирі

 
 
Статті - Кухонні гарнітури
Кухонні гарнітури

Вибір «кухонь» у наш час справді величезний. Проте вибрати меблі, що підходять саме для вашої кухні, дуже складно. При цьому необхідно врахувати як розміри і планування самої кухні, так і загальне стильове рішення всього житла.
Ще кілька років тому «дорогими кухнями» називалися гарнітури в класичному стилі з масиву деревини з великою кількістю шафок, полиць, дверець і великою кількістю декоративних елементів. Зараз за ті ж (а часом і більші) гроші багато хто воліє кухонні меблі в стилі модерн з елементами мінімалізму і техно стилю. Цей напрямок у моді характеризує функціональність і практично повна відсутність прикрас. На перший план виходить не краса меблів, а зручність користування нею. Кухонний гарнітур зазвичай складається з елементів-модулів. Можна набрати потрібну кількість різноманітних модулів і самому стати дизайнером своєї кухні. Крім того, можна скористатися одним з готових варіантів кухонь, пропонованих у меблевому салоні, або зробити індивідуальне замовлення. Деякі фірми пропонують також послуги з точної підгонки розмірів окремих модулів під конкретне приміщення.

При плануванні кухні необхідно враховувати її форму і розмір. У просторих приміщеннях можливі будь-які варіанти компонування елементів: острівна, півострівна, П-подібна, кутова, двостороння, лінійна, а також нефіксована, або вільна.
«Островом» у кухні стає плита або мийка з робочими поверхнями навколо.«Півостровом» зазвичай є обідній або обробний столик. При розстановці меблів по периметру стін (у вигляді літери «П» або «Г») в центрі приміщення або, відповідно, у протилежному кутку утворюється простір для обідньої зони. П-подібне планування, як правило, найдорожча, тому що тут не обійтися без великої кількості компонентів, таких, як кутові шафи, «каруселі», ширми і т.п. У невеликих квадратних кухнях звичайно застосовується двостороння компонування елементів - уздовж протилежних стін або кутом. Кутова планування найбільше поширена в сучасних квартирах і будинках.

У маленьких приміщеннях зазвичай доводиться ставити всі модулі кухонного гарнітура уздовж однієї стіни (одностороння, або лінійне планування). Вільна, або нефіксована розстановка елементів - нове віяння в кухонній моді. Багато предметів обстановки обзаводяться колесами і можуть пересуватися з місця на місце. У сучасній кухні зазвичай присутній хоча б один «мобільний» елемент, наприклад, обробний або сервіровочний столик.

При покупці кухонного гарнітура необхідно враховувати взаємне розташування різних модулів. Так, плиту й мийку краще розташувати на деякій відстані один від одного, розділивши робочою поверхнею.

Багато фірм пропонують у комплекті з кухонними гарнітурами різну вбудовану техніку: холодильники, пральні і посудомийні машини, мікрохвильові печі, духовки і т.п. Ви можете скористатися послугами продавця або придбати побутову техніку окремо. Пристрій сучасної кухні покликане максимально полегшити умови роботи людини на кухні, тому ефективно використовується буквально кожен сантиметр площі. Кожна річ знаходиться на своєму місце, і її можна швидко знайти.

У кухні присутні як традиційні шафи і полиці, так і широкі, глибокі горизонтальні ящики. Вони забезпечені знімними роздільниками, що дозволяють самостійно планувати внутрішній устрій ящика. Високотехнологічні виїзні механізми дозволяють висунути ящик повністю і побачити весь його вміст, навіть перебуває біля задньої стінки. В якості опори в сучасних кухнях використовуються високі ніжки, що полегшують прибирання.

Вартість комплектів кухонних меблів може відрізнятися на порядок. Так, вітчизняні виробники пропонують невеликі набори довжиною 2-3 метри за ціною від $ 100 - 200.
Іноземні виробники встановлюють ціну кухонь за 1 погонний метр, і вона може варіюватися від $ 200 до $ 500.


Мебельман™
SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика