(0352) 25 1836
(0352) 25 9986
(067) 334 2586
(067) 380 5946
дизайн
mebelman_design_1
mebelman_design_2
Каталог продукції
 
 

 
Вакуумний прес МВП-24
 
Статті
Кухонні меблі
Меблі для передпокою
Шафи купе в інтер'єрі
Меблеві фасади
Фарбування фасадів
Виробництво ДСП
Плити ДСП
Скло для меблів
Фасад - обличчя меблів
Виробництво фасадів MDF
Фрезерування торця плити
Оформлення передпокою
Спальня для здорового сну
Кухонні гарнітури
Простір в малогабаритній
квартирі

 
 
Статті

• Кухонні меблі
У наш час купити кухонні меблі або кухонні гарнітури не складає великих проблем. Проблема полягає в іншому. Не секрет, що часто багато кухонь в різних будинках дуже схожі одна на одну, як близнята. Адже кожному хочеться, щоб його кухонні меблі мали оригінальну зовнішність, були неповторними і радували око своїм унікальним виглядом,
найоптимальнішим рішенням тут буде виготовлення кухонних меблів на замовлення. Індивідуальний підхід до вибору кухонних меблів і кухонних гарнітурів на замовлення для вашої кухні допоможе вам втілити будь-яку найсміливішу ідею, запропоновану дизайнером при розробці проекту. Наші фахівці підкажуть вам, як вибрати меблі для кухні, кухонні гарнітури і оформити замовлення. 


• Меблі для передпокою
Зараз, на щастя, почала йти в минуле безликі, серійні меблі для передпокоїв з ДСП, меблі для передпокою під назвою “коридор”. На зміну їм приходять оформлений стильний і із смаком інтер’єри холів і якісні меблі для передпокою просторого, гостинного будинку. Передпокій і меблі в ній визначає напрям і стиль меблів всього будинку. Меблі передпокою, виготовлені на замовлення з цінних сортів дерева, виконані в класичному стилі відразу додає всьому будинку елегантність і солідність.  

• Шафи купе в інтер'єрі
Увійшовши до будь-якої кімнати ми завжди оцінюємо її затишок, комфорт і наповнення. А вони безпосередньо залежать від кількості і якості меблів в ній. Від того як меблі гармонізують із загальним дизайном кімнати, як вона вписується в загальний інтер'єр квартири.

• Меблеві фасади
Фасади визначають не лише вигляд меблiв, а й їхню вартiсть. Займаючи за площею використаного у кухонних меблях матерiалу лише 25%, у цiновому вираженнi їх частка може сягати 60–70%. Тож не дивно, що в асортиментi бiльшостi виробникiв кухонь, зазвичай, представленi фасади, якi вiдрiзняються не лише за стилем i дизайном, а й виконанi iз рiзних матерiалiв. Таким чином можна охопити широке коло покупцiв при мiнiмальних затратах – достатньо просто замiнити дверцята, щоб зовнiшнiй вигляд i вартiсть кухнi абсолютно змiнилися.

• Фарбування фасадів
З кожним роком на ринку України збільшуються обсяги продаж столярних виробів і якісних меблів. Дедалі більше керівників підприємств замислюються над необхідністю розширювати і модернізувати виробництво під потреби ринку. І тут виникає проблема вибору обладнання. Якщо з деревообробним обладнанням ситуація на ринку більш-менш зрозуміла, то з фарбувальним – усе набагато складніше.

• Виробництво ДСП
Деревостружкова плита (ДСП) – один з основних конструкційних матеріалів у меблевому виробництві, який одержують шляхом гарячого пресування деревних частинок, змішаних з клеєм. Плити виготовляють товщиною 8–30 мм, з градацією через 1 мм, довжиною 1830-5680 мм, шириною – 1220-2500 мм.
Сторінки  -  1 2 3
 
Мебельман™
SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика